به وبگاه کنفرانس بین المللی وب پژوهی خوشامدید 

✳️ خلاصه برنامه و نحوه شرکت در هشتمین کنفرانس بین‌المللی وب پژوهی

❇️ هشتمین کنفرانس وب پژوهی طی دو روز. چهارشنبه و پنجشنبه ۲۱ و ۲۲ اردیبهشت توسط دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می گردد.

❇️ برنامه کنفرانس در روز اول ( چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت) به شکل نیمه حضوری است. محل برگزاری کنفرانس در دانشگاه علم و فرهنگ، ساختمان فرهنگ، سالن کاظمی آشتیانی می باشد. همزمان این برنامه از طریق ادوبی کانکت به شکل آنلاین پخش می شود.

❇️ برنامه روز دوم کنفرانس ( پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت) به شکل کاملا آنلاین می باشد.

❇️ لینک برگزاری هشتمین کنفرانس بین‌المللی وب پژوهی
http://live5.usc.ac.ir/icwr2022
passcode: icwr2022

ورود به شکل guest

✅ به منظور بهره‌مندی هرچه بیشتر دانشجویان، پژوهشگران و علاقه مندان، شرکت در برنامه های کنفرانس وب پژوهی آزاد می باشد.

@webresearch

دبیرخانه کنفرانس بین‌المللی وب پژوهی

اخبار

اطلاعیه مهم :

هشتمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی در تاریخ های 21 و 22 اردیبهشت 1401 برگزار می شود

پس از برگزاری هفت دوره موفق کنفرانس بین المللی وب پژوهی، هشتمین دوره کنفرانس وب پژوهی در تاریخ های 21 و 22 اردیبهشت 1401 برگزار می شود. امیدووار هستیم با کنترل بیماری کرونا این دوره کنفرانس به شکل حضوری برگزار گردد. هشتمین دوره کنفرانس وب پژوهی نیز مانند سال های گذشته در دانشگاه علم و فرهنگ برگزارمی شود.

فعال شدن سامانه ارسال مقاله به هشتمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی

به اطلاع می رساند همانند سالهای گذشته، برای ارسال مقاله به هشتمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی از سامانه Easychair استفاده می شود. این سامانه هم اکنون فعال شده و نویسندگان محترم می توانند مقالات خود را اعم از زبان فارسی و یا انگلیسی از طریق این سامانه ارسال نمایند. برای ارسال مقاله لطفا به بخش ارسال آنلاین مراجعه نمایید.
(ارسال آنلاین )

تمدید ارسال مقاله به هشتمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی

تمدید ارسال مقاله به هشتمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی

به اطلاع می رساند. نظر به درخواست های ارسالی متعدد دانشگاهیان، پژوهشگران و مخاطبین ارجمند وب پژوهی، مهلت ارسال مقاله به هشتمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی تا ۵ فروردین ۱۴۰۱ تمدید می گردد.

لازم به ذکر است کنفرانس بین‌المللی وب پژوهی تحت نمایه های ملی ISC و SID و تحت حمایت IEEE می باشد و مقالات انگلیسی ادوار گذشته کنفرانس نیز در پایگاه IEEE Xplore نمایه شده اند.
دبیرخانه کنفرانس وب پژوهی از آثار پژوهشی تمامی فعالین حوزه گسترده وب استقبال می نماید.

دبیرخانه کنفرانس بین‌المللی وب پژوهی

تمدید نهایی ارسال مقاله به هشتمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی

به اطلاع نویسندگان و پژوهشگران محترم می رساند نظر به درخواست های متعدد تمدید مجدد جهت ارسال مقاله، مهلت ارسال مقاله به هشتمین کنفرانس بین‌المللی وب پژوهی تا ۱۳ فروردین تمدید می شود.
ضمنا فرایند داوری مقالاتی که تا ۵ فروردین به کنفرانس ارسال شده اند آغاز شده است و انشالله نتایج داوری مقالات طبق تقویم کنفرانس اعلام خواهد شد. نتایج مقالاتی که در بازه ۵ تا ۱۳ فروردین دریافت شوند با حدود یک هفته تاخیر اعلام می شود.

برنامه زمان بندي و ارائه مقالات هشتمين کنفرانس وب پژوهي

برنامه کلی هشتمین کنفرانس بین‌المللی وب پژوهی شامل زمان بندی ارایه مقالات شفاهی، پوستری، سخنران کلیدی و نشست های ارائه مقالات به شرح ذیل است:

جهت دانلود برنامه اینجا کلیک کنید

نحوه برگزاري و شرکت در هشتمين کنفرانس وب پژوهي

به اطلاع نويسندگان هشتمين دوره کنفرانس وب پژوهي مي رساند، کنفرانس در روز 21 و 22 ارديبهشت ماه 1401 به صورت مجازي و حضوري برگزار مي شود.

جهت مطالعه جزيات نحوه برگزاري و شرکت در کنفرانس اينجا کليک کنيد

فرايند نمایه سازی مقالات انگلیسی در IEEE

به اطلاع آن دسته از نويسندگان محترمي كه مقالات آنها به صورت انگليسي مورد پذيرش قرار گرفته است مي رساند، فرايند نمایه سازی مقالات انگلیسی در IEEE از روز ۲۸ اديبهشت ماه 1401 براي هشتمين کنفرانس وب پژوهي آغاز می شود.
فرایند نمایه سازی در IEEE شامل سه مرحله می باشد و کلیه نویسندگان مقالات انگلیسی لازم است این ۳ فرایند را انجام دهند.
1- ایمیلی از سوی دبیرخانه حاوی دستورالعمل کامل فرانید مربوط به نمایه سازی در IEEE در روز ۲۸ اردیبهشت 1401 برای نویسندگان ارسال می شود
– ایمیلی که از سوی دبیرخانه ارسال می شود حاوی فایل word و pdf مقاله پذیرش شده است که توسط دبیرخانه برای IEEE آماده شده است. دقت داشته باشید این ایمیل فقط به یکی از نویسندگان که مقاله را در سامانه ارسال کرده است ( فرد مرتبط با کنفرانس) ارسال می شود. فایل باید توسط نویسنده بررسی شود و تاییدیه آن را به دبیرخانه اعلام نماید
۲- همچنین ایمیلی از سوی سامانه کپي رايت IEEE به نویسنده فوق ارسال می شود. نویسنده مذکور می بایست طبق دستورالعمل فایل کپی رایت را آماده نماید.
۳- هزینه ای بابت خدمات نمایه سازی از سمت IEEE بخش ایران دریافت می گردد که پس از تعیین توسط IEEE بخش ایران، سهم هر مقاله مشخص می شود ( این مبلغ سال گذشته حدود یکصد هزار تومان برای هر مقاله بوده است). مبلغ دقیق و نحوه پرداخت متعاقبا اعلام می شود.
لازم به تذکر مجدد است که مقاله های فارسی هیچکدام از فرآیندهای فوق را لازم نیست انجام دهند و نمایه سازی های فارسی در پایگاه SID و ISC نیز رایگان است.

تاریخهای مهم :
timeline_pre_loader
تاریخهای مهم

آخرین مهلت ارسال مقاله ها

6 اسفند 1400

“تمدید”   5 فروردین 1401

” آخرین تمدید” 13 فروردین 1401

اعلام نتایج داوری مقاله ها

20 فروردین 1401

آخرین مهلت ارسال نسخه نهایی مقاله های پذیرفته شده

27 فروردین 1401

آخرین مهلت ثبت نام

7 ارديبهشت 1401

زمان برگزاری کنفرانس

21,22
اردیبهشت 1401
فهرست