به وبگاه کنفرانس بین المللی وب پژوهی خوشامدید 

پس از 7 سال برگزاری موفق کنفرانس بین المللی وب پژوهی و استقبال گرم پژوهشگران و فعالان عرصه وب از کنفرانس وب پژوهی، اینک در تدارک برگزاری هشتمین دوره کنفرانس بین المللی وب پژوهی هستیم.

وب پژوهی یعنی پژوهش در عرصه وب. وب پژوهی یک موضوع بین رشته ای است و هرکس به نوعی در یکی از حوزه های وب فعالیت می کند، می تواند مخاطب کنفرانس وب پژوهی باشد. دبیرخانه کنفرانس بین المللی وب پژوهی، جدا از دریافت مقاله از هر ایده ای که منجر به بسط وب پژوهی شود استقبال می نماید.

ارسال مقاله به کنفرانس وب پژوهی می تواند هم به زبان فارسی و هم زبان انگلیسی باشد. مقالات فارسی ادوار گذشته کنفرانس بین المللی وب پژوهی در پایگاه های SID و ISC نمایه شده اند. همچنین مقالات انگلیسی نیز در سالهای گذشته در پایگاه IEEE Xplore نمایه شده اند. در آینده ای نزدیک اطلاعات نمایه سازی دوره هشتم کنفرانس نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

اخبار مهم :

هشتمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی در تاریخ های 21 و 22 اردیبهشت 1401 برگزار می شود

پس از برگزاری هفت دوره موفق کنفرانس بین المللی وب پژوهی، هشتمین دوره کنفرانس وب پژوهی در تاریخ های 21 و 22 اردیبهشت 1401 برگزار می شود. امیدووار هستیم با کنترل بیماری کرونا این دوره کنفرانس به شکل حضوری برگزار گردد. هشتمین دوره کنفرانس وب پژوهی نیز مانند سال های گذشته در دانشگاه علم و فرهنگ برگزارمی شود.

فعال شدن سامانه ارسال مقاله به هشتمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی

به اطلاع می رساند همانند سالهای گذشته، برای ارسال مقاله به هشتمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی از سامانه Easychair استفاده می شود. این سامانه هم اکنون فعال شده و نویسندگان محترم می توانند مقالات خود را اعم از زبان فارسی و یا انگلیسی از طریق این سامانه ارسال نمایند. برای ارسال مقاله لطفا به بخش ارسال آنلاین مراجعه نمایید.
(ارسال آنلاین )

تاریخهای مهم :
timeline_pre_loader
تاریخهای مهم

آخرین مهلت ارسال مقاله ها

6 اسفند 1400

اعلام نتایج داوری مقاله ها

20 فروردین 1401

آخرین مهلت ارسال نسخه نهایی مقاله های پذیرفته شده

3 اردیبهشت 1401

آخرین مهلت ثبت نام

7 ارديبهشت 1401

زمان برگزاری کنفرانس

12و 22
اردیبهشت 1401
فهرست