ICWR07-05

بررسی الگوریتم های مطرح در سئوسازی

کد کارگاه: ICWR07-05

زمان: چهارشنبه 30 فروردین 96 ساعت 16:30  الی 18:30

مکان: تهران

حیطه موضوع: بررسی الگوریتم های مطرح در سئوسازی

ارائه دهندگان: مهدی ایمنی - کارشناس نرم افزار و برنامه نویس


خلاصه کارگاه آموزشی:

- مقدمه ای از سئو

- سئو از گذشته تا هم اکنون

- ارزش سئو بر فروش آنلاین

- معرفی الگوریتم های گوگل

- راهکارهای پیاده سازی سئو اصولی

- رهکارهای پیاده سازی سایت بر اساس کلمات کلیدی

-اصولی ترین روش های پیاده سازی سئو بر صفحات

 - آنالیز کلیه صفحات بر اساس سئو

- معرفی ابزار Google Webmaster Tools

 -معرفی و شیوه استفاده از ابزار Google Analytic

- معرفی و آنالیز کلمات کلیدی با استفاده از Google Trends

- معرفی ساختار نقشه سایت – Sitemap

 - معرفی چگونگی پیاده سازی Meta tags

- معرفی انواع تگ در سئو

- تاثیر Content Marketing در سئو

اهمیت کارگاه آموزشی:

- بیشتر ترافیک وب،توسط موتورهای اصلی جست و جوی تجاری همانند،گوگل، بینگ، و یاهو کنترل می شود.اگر چه شبکه های اجتماعی و موارد دیگر ترافیک می تواند باعث ایجاد بازدید کننده برای وب سایت شما باشد، موتورهای جست و جو اولین متد ناوبری برای بیشتر کاربران اینترنت هستند. اگر چه این درست است که سایت شما محتوا، خدمات، محصولات، اطلاعات یا چیز دیگری را برای کاربران فراهم می کند، اما این به تنهایی کافی نیست!

موتورها جست و جو به دنبال مطالب منحصر به فردی هستند که سایت شما ارائه می دهد و طبق آن ترافیک هدفمندی را به سایت شما ارائه می دهند.همان اتفاقی که در جاده ها می افتد.اگر موتورهای جست و جو نتوانند سایت شما را پیدا کنند، یا نتوانند محتوای سایت شما را به پایگاه داده ی خود اضافه کنند،شما فرصت باورنکردنی از ترافیک بازدیدکنندگان به سایت خود را از دست خواهید داد.

در خواست های جست و جو (Search queries) کلماتی هستند که کاربران در فیلد جست و جو تایپ می کنند که دارای ارزش فراوانی هستند.تجریه نشان داده است که ترافیک موتورهای جست و جو باعث موفقیت یا شکست یک سازمان شده اند.ترافیک هدفمند به یک وب سایت می تواند باعث تبلیغات، درآمد و قرار نگرفتن در کانال های بازاریابی را مهیا سازد.سرمایه گذاری در سئو می تواند نرخ بازگشت استثنائی در مقایسه با انواع دیگر از بازاریابی ها به همراه ارتقاء را داشته باشد.

اهداف کارگاه آموزشی:

آشنایی شرکت کنندگان با مفاهیم سئو و بهینه سازی سایت های اینترنتی به منظور جستجو و دیده شدن بهتر و همچنین آگاه سازی از روش های علمی و عملی در حوزه سئو سازی