فراخوان ارسال مقاله به مجله بين المللي وب پژوهي

 • فراخوان ارسال مقاله به مجله بين المللي وب پژوهي

  به استحضار پژوهشگران به ويژه افرادي كه حوزه پژوهشي آنها به نوعي در حوزه فضاي مجازي و وب است مي رساند، مجله بين المللي وب پژوهي با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، در حال اخذ مجوز از وزارت علوم مي باشد. در اين خصوص، قصد داريم ٢ پيش شماره متوالي از مجله را منتشر كنيم.
  طبق قوانين وزارت علوم، زماني كه يك مجله علمي-پژوهشي مي شود، پيش شماره هاي آن هم شامل امتياز علمي پژوهشي خواهد شد.
  مهلت ارسال مقالات جهت در نظرگرفته شدن در پيش شماره ها تا پايان مرداد ماه مي باشد.

   

  جهت مشاهده مشروح خبر بر روی عنوان خبر کلیک نمایید

مشروح خبر :

به استحضار پژوهشگران به ويژه افرادي كه حوزه پژوهشي آنها به نوعي در حوزه فضاي مجازي و وب است مي رساند، مجله بين المللي وب پژوهي با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، در حال اخذ مجوز از وزارت علوم مي باشد. در اين خصوص، قصد داريم ٢ پيش شماره متوالي از مجله را منتشر كنيم كه برخي از مقالات منتخب سومين كنفرانس بين المللي وب پژوهي كه مراحل داوري هاي بعدي را طي كنند در اين پيش شماره ها چاپ مي شوند. با توجه به اينكه ممكن است برخي مقالات منتخب، تا انتها مراحل را طي نكنند، لذا علاوه بر مقالات منتخب، آماده دريافت مقالات ساير پژوهشگران در حوزه هاي مختلف سايبري  نيز هستيم.
مقالاتي كه مجله ارسال مي شوند بايد سطح بالاتري از يك كنفرانس بين المللي نمايه دار داشته باشند و حتما ساختار يك مقاله علمي-پژوهشي را داشته باشند و داراي يك روش تحقيق استاندارد و يافته هاي موجه و مستدل باشند. طبق قوانين وزارت علوم، زماني كه يك مجله علمي-پژوهشي مي شود، پيش شماره هاي آن هم شامل امتياز علمي پژوهشي خواهد شد.
مهلت ارسال مقالات جهت در نظرگرفته شدن در پيش شماره ها تا پايان مرداد ماه مي باشد.
لطفا اين "فراخوان مقاله" را بين ساير دوستان و دانشگاهيان به اشتراك بگذاريد.