اطلاعیه مهم در خصوص مقالات پذیرفته شده و ثبت نام

مشروح خبر :

ضمن تبریک به نویسندگانی که مقالات آنها چه به شکل شفاهی و چه به شکل پوستر پذیرفته شده است و تشکر از نویسندگانی که مقالات آنها رد شده است، لطفا به نکات ذیل توجه نمائید:
1- نویسندگان می بایست اصلاحاتی که کمیته داوری تعیین کرده است، اعمال کرده و حداکثر تا 22 اسفند 97 نسخه نهایی مقاله را ارسال نمایند.
2- نویسندگان مقالات می بایست مقاله نهایی را طبق فرمت تعریف شده و در سیستم Easychair آپلود نمایند.
3- لازم است اصلاحات انجام شده در متن هایلات شود و توضیحات لازم بعد از مراجع در فایل مقاله قرار داده شود.
4- در صورتیکه قبلا شماره موبایل خود را در سامانه ثبت نکرده اید،  حتما یک شماره تماس جهت هماهنگی های بعدی به ایمیل کنفرانس ارسال نمایید. لطفا در عنوان ایمیل شماره مقاله خود را درج کنید. در متن نیز نام و نام خانوداگی، شماره مقاله و شماره موبایل نوشته شود.
5- چنانچه در سیستم Easychair عنوان چکیده لاتین و کلمات کلیدی لاتین را وارد نکرده اید آن را انجام دهید. همچنین مقالات فارسی در صفحه اول،  همانند فرمت تعریف شده برای مقالات ، عنوان، چکیده ، وابستگی نویسندگان و کلمات کلیدی به صورت لاتین نوشته شود.
6- لازم است نویسندگان مقاله حداکثر تا 25 اسفند 97  نسبت به ثبت نام در کنفرانس  از طریق وب سایت کنفرانس اقدام  نمایند.
8- افرادی که مقاله آنها لاتین است، پس از ارسال مقاله خود در سیستم Easychair باید مراحل دیگری را نیز طی کنند که جزء قوانین IEEE است. این مراحل متعاقبا اعلام خواهد شد.
9- به کلیه نویسندگان موکدا توصیه می شود در خصوص مسئله تشابه دقت نظر داشته باشند. IEEE تمام مقالات را در چند مرحله مورد آزمون تشابه قرار می دهد و در هر مرحله ای اگر تشابه مقاله ای مشخص شود ضمن رد مقاله، کلیه نویسندگان در بلاک لیست IEEE قرار می گیرند.

در صورت هر گونه سوالی یا ابهامی با دبیرخانه کنفرانس در ساعت اداری تماس حاصل فرمایید.