انتشار مقالات لاتین چهارمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی در پایگاه IEEE Xplore

  •  انتشار مقالات لاتین چهارمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی در پایگاه IEEE Xplore

    به استحضار علاقه مندان و نویسندگان محترم  وب پژوهی می رساند، مقالات لاتین  چهارمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی پس از 2 ماه از برگزاری کنفرانس در پایگاه  معتبر IEEE Xplore منتشر گردید. بنابراین کلیه مقالات نویسندگان محترم از طریق IEEE Xplore در سراسر جهان قابل دسترسی خواهد بود. برای دیدن مشروح خبر بر روی عنوان خبر کلیک نمائید.

     

     

مشروح خبر :

به استحضار علاقه مندان و نویسندگان محترم  وب پژوهی می رساند، مقالات لاتین  چهارمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی پس از 2 ماه از برگزاری کنفرانس در پایگاه  معتبر IEEE Xplore منتشر گردید. بنابراین کلیه مقالات نویسندگان محترم از طریق IEEE Xplore در سراسر جهان قابل دسترسی خواهد بود. برای دیدن مشروح خبر بر روی عنوان خبر کلیک نمائید.

لازم است ضمن تبریک به نویسندگان عزیز که مقالاتشان در یک پایگاه معتبر بین المللی منتشر شده است، به استحضار برسانیم جهت انتشار و نمایه سازی مقالات یک پروسه طولانی یک ساله طی شده است که تقریبا از 10 ماه قبل از کنفرانس و تا 2 ماه بعد از کنفرانس ادامه داشته است. با توجه به مشکلات موجود، سعی شد با رفع اشکالات مورد نظر در IEEE مرکزی در آمریکا در حداقل زمان و به فاصله دو ماه از برگزاری کنفرانس مقالات در پایگاه IEEE Xplore منتشر شوند.

مقالات چهارمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی از طریق لینک زیر در IEEE Xplore قابل دسترس می باشد

https://ieeexplore.ieee.org/xpl/mostRecentIssue.jsp?punumber=8375672