اطلاعیه مهم در خصوص مقالات پذیرفته شده و ثبت نام

مشروح خبر :

ضمن تبریک به نویسندگانی که مقالات آنها چه به شکل شفاهی و چه به شکل پوستر پذیرفته شده است و تشکر از نویسندگانی که مقالات آنها رد شده است، لطفا به نکات ذیل توجه نمائید:
1- نویسندگان می بایست اصلاحاتی که کمیته داوری تعیین کرده است، اعمال نمایند و حداکثر تا جمعه 25 اسفند نسخه نهایی مقاله را ارسال نمایند. البته توصیه می شود تا صبح روز چهارشنبه 23 اسفند، نسخه نهایی ارسال شود تا چنانچه اشکالی وجود داشت برطرف گردد.
2- نویسندگان مقالات چه زبان فارسی و چه لاتین می بایست مقاله  نهایی را طبق فرمت تعریف شده  علاوه بر ارسال در سیستم Easychair به ایمیل کنفرانس نیز ارسال نمایند.
3- لازم است اصلاحات انجام شده در یک فایل جداگانه توضیح داده شده و به همراه مقاله اصلی ایمیل شود.
4- در ایمیلی که ارسال می کنید موارد زیر را حتما رعایت کنید:
    - عنوان ایمیل به صورت  ICWR2018- paper[submission_number]  ذکر شود مانند:  ICWR2018 - paper [10]
    - حتما یک شماره تماس در متن ایمیل جهت هماهنگی های بعدی اعلام شود(در صورتی که مقاله شما اصلاحیه هم ندارد، حتما شماره تماس خود را به ایمیل کنفرانس ارسال نمایید)
5- چنانچه در سیستم Easychair چکیده لاتین و کلمات کلیدی لاتین را وارد نکرده اید آن را انجام دهید. همچنین مقالات فارسی در صفحه اول،  همانند فرمت تعریف شده برای مقالات ، عنوان، چکیده ، وابستگی نویسندگان و کلمات کلیدی به صورت لاتین نوشته شود
6- لازم است نویسندگان مقاله حداکثر تا 25 اسفند نسبت به ثبت نام در کنفرانس  از طریق وب سایت کنفرانس اقدام  نمایند.
7-  کارگاه های مفید آموزشی در کنار کنفرانس در نظر گرفته شده است که به زودی عناوین آن  اعلام می شود.
8- افرادی که مقاله آنها لاتین است، پس از ارسال مقاله خود در سیستم Easychair باید مراحل دیگری را نیز بعدا طی کنند که جزء قوانین IEEE است. این مراحل و نوع کارها متعاقبا اعلام خواهد شد.
9- به کلیه نویسندگان موکدا توصیه می شود در خصوص مسئله تشابه دقت نظر داشته باشند. IEEE تمام مقالات را در چند مرحله مورد آزمون تشابه قرار می دهد و در هر مرحله ای اگر تشابه مقاله ای بالا باشد ضمن رد مقاله، کلیه نویسندگان در بلاک لیست IEEE قرار می گیرند.

چنانچه سوالی یا ابهامی بود می توانید از طریق تماس تلفنی با دبیرخانه در ساعت اداری آن را طرح نمائید.