فراخوان ارسال مقاله به مجله بين المللي وب پژوهی

  • فراخوان ارسال مقاله به مجله بين المللي وب پژوهی

    به استحضار پژوهشگران می رساند، مجله بين المللی وب پژوهي با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، در حال اخذ مجوز از وزارت علوم مي باشد. در اين خصوص، قصد داريم ٢ پيش شماره متوالي از مجله را منتشر كنيم كه برخي از مقالات منتخب سومين كنفرانس بين المللی وب پژوهي كه مراحل داوري هاي بعدي را طي كنند در اين پيش شماره ها چاپ می شوند.
    زبان مجله "انگلیسی" می باشد و فرمت نگارش مقاله همان فرمت مقاله در وب سایت کنفرانس بین المللی وب پژوهی است.

     

    برای مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید.

مشروح خبر :

به استحضار پژوهشگران به ويژه افرادی كه حوزه پژوهشی آنها به نوعی در حوزه فضای مجازی و وب است می رساند، مجله بين المللی وب پژوهي با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، در حال اخذ مجوز از وزارت علوم مي باشد. در اين خصوص، قصد داريم ٢ پيش شماره متوالي از مجله را منتشر كنيم كه برخي از مقالات منتخب سومين كنفرانس بين المللی وب پژوهي كه مراحل داوري هاي بعدي را طي كنند در اين پيش شماره ها چاپ می شوند. با توجه به اينكه ممكن است برخي مقالات منتخب، تا انتها مراحل را طی نكنند، لذا علاوه بر مقالات منتخب، آماده دريافت مقالات ساير پژوهشگران در حوزه هاي مختلف سايبري  نيز هستيم.
مقالاتی كه به مجله ارسال می شوند بايد سطح بالاتری از يك كنفرانس بين المللي نمايه دار داشته باشند و حتما ساختار يك مقاله علمي-پژوهشي را داشته باشند و داراي يك روش تحقيق استاندارد و يافته هاي موجه و مستدل باشند. طبق قوانين وزارت علوم، زماني كه يك مجله علمي-پژوهشي مي شود، پيش شماره هاي آن هم شامل امتياز علمي پژوهشي خواهد شد.

همچنین زبان مجله "انگلیسی" می باشد و فرمت نگارش مقاله همان فرمت مقاله در وب سایت کنفرانس بین المللی وب پژوهی است.
اطلاعات تکمیلی از طریق وب سایت کنفرانس و کانال تلگرام مربوطه اعلام می گردد.

مهلت ارسال مقالات جهت در نظرگرفته شدن در پيش شماره ها تا پايان شهريور مي باشد.